ANASAYFA
HAKKIMIZDA
KOMİTELERİMİZ
VAKIF SENEDİ
KURUMSAL YAPI
FAALİYET RAPORLARI
KURUCU ÜYELER
HABERLER
PROJELER
EĞİTİM
ETKİNLİKLER
ÜRÜNLER
YAYINLAR
BAĞIŞ
SMS İLE BAĞIŞ
İLETİŞİM
KROKİ
BANKA BİLGİLERİ
FOTOĞRAFLAR
VİDEOLAR

Haberler
KEMAV yeniden "İsmail Yücel" dedi

Kemaliye Kültür ve Kalkınma Vakfı’nın (KEMAV) 9. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda başkanlığa İsmail Yücel yeniden seçildi.
Kemalİye Kültür ve Kalkınma Vakfı (KEMAV) 9. Olağan Genel Kurulunda, 6 yıldır KEMAV Başkanlığını yürüten İsmail Yücel, dördüncü kez seçildi.

Kemaliye’ye katkısı büyük
TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Marmara Salonunda düzenlenen Genel Kurulun açılış konuşmasını yapan KEMAV Başkanı İsmail Yücel, 2003 yılında Hasan Basri Aktan önderliğinde kurulan vakfın, Kemaliye'nin kalkınmasına büyük katkı sunduğunu belirtti

Daha çok işimiz var
Başkan Yücel, “İlçemizin özellikle turizm alanında bugün geldiği nokta ile iftihar ediyorsak bunda KEMAV’ın büyük katkısı var. Üyelerimizin ve hemşehrilerimizin maddi ve manevi destekleriyle daha çok yapacağımız işimiz var. Valiliğimizin koordinasyonunda gerçekleştirilen Karanlık Kanyon üzerine yapılacak olan Sırat on Fırat köprüsünün proje çalışmaları da bitti, sona doğru yaklaştık. 10 yıl önce hayal bile edemeyeceğimiz bu köprü yakın zamanda yapılacak. Sırat on Fırat bittiğinide sadece Kemaliye'nin değil, Erzincan'ın ve ülkemizin turizmine büyük katkı sağlayacak” dedi.

Bölge için önemli
Genel Kurulda birer konuşma yapan, EKEV Başkanı Sadık Ağca, Kemaliye Belediye Başkanı Mustafa Haznedar ve Kemaliye Kaymakamı Alper Çifci, KEMAV'ın Kemaliye ve bölge için çok önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini ifade ederek, genel kurulun hayırlı olması temennisinde bulundular.

Yücel 4. kez seçildi
Divan Başkanlığını KEMAV Onursal Başkanı Hasan Basri Aktan'ın yaptığı Genel Kurulda, kâtiplikleri, Gönül Önderoğlu, Latif Yalçıner ve Tamer Aksoy yaptığı Genel kurul’da, faaliyet, gelir-gider denetleme raporları okunarak müzakeresi yapılıp ibra edildi.
Genel Kurul’da seçimlere tek aday olan İsmail Yücel, oy birliğiyle 4.kez KEMAV Başkanlığına seçildi.

İsmail Yücel Başkanlığında ki yeni Yönetim Kurulu Üyeliklerine, Dr. M.Feridun Çelikmen, Aytül Erdaloğlu, Ayşe Karausta, Kadriye Ayda Ünal, Mehmet Ali Kaya ve Mehmet Yurdakul seçildi.
Denetleme Kurulu Üyeliklerine ise, Cebrail Uludağ, Mustafa Tamer Aksoy ve Coşkun Tarlabaşı getirildi.

Genel Kurul Toplantısına, Ulaştırma eski Bakanı ve KEMAV Onursal Başkanı Hasan Basri Aktan, Kemaliye Kaymakamı Alper Çifci, Kemaliye Belediye Başkanı Mustafa Haznedar, İller Bankası Genel Müdür Yardımcısı Salih Yılmaz, EKEV Başkanı Sadık Ağca, AK Parti Kemaliye İlçe Başkanı Erdem Atmaca, KEFTUD Başkanı İbrahim Güner, TUYAP Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Ünal, ERGAB Başkanı Sedat Sevim, KEMAV Üyeleri ve çok sayıda Kemaliyeli katıldı. Genel kurul toplantısı dilek ve temenniler bölümünün ardından son buldu.
2016 Kemav Vakfı . Tüm Hakları Saklıdır.